Witajcie na Olimpiadzie SolDevelo!

W tym roku SolDevelo obchodziło swoje 9. urodziny. W związku z tym, że jesteśmy firmą propagującą zdrowy i aktywny tryb życia, tegoroczna impreza upłynęla nam pod znakiem sportu oraz międzygrupowej rywalizacji. Organizacja Olimpiady SolDevelo’wej była strzałem w 10!

Jesli ciekawi Cię, z czym dokładnie się zmierzyliśmy, zapraszamy do odwiedzenia naszej relacji na blogu : Witajcie na Olimpiadzie SolDevelo!

„Tech-Thon” w New Delhi – nasza mała cegiełka w walce z niedożywieniem

Nikomu nie trzeba specjalnie tłumaczyć, że tworzenie i projektowanie rozwiązań będących odpowiedzią na realne problemy współczesnego świata samo w sobie dostarcza nie lada satysfakcji. Motywacja by codziennie dawać z siebie wszystko, mając zawsze na uwadze jak najwyższą jakość finalnego produktu wzrasta jednak dodatkowo, kiedy ów wysiłek zostaje zauważony, a jego efekty docenione.

Advanced Team Dashboard- nowy produkt!

Co za tempo!

Własnie wypuściliśmy nasz 3. produkt na platformę Jira.

Advanced Team Dashboard pomaga zespołowi ocenić jego wydajność i szybciej wykrywać problemy lub blokery! Widget Advanced Team Dashboard może wskazywać problematyczne zgłoszenia i powiadamiać o wykrytych problemach. Może również wyświetlać najbardziej aktywne zadania zespołu na podstawie wielu kryteriów.

Zaciekawiony? Pobierz i sprawdź sam ! Atlassian Marketplace

Team Performance Reports and Insights for Jira - gotowy!

Kolejny produkt gotowy ! Tym razem chcemy zaprezentować Wam Team Performance Reports & Insights for Jira, który zapewnia doskonałą wizualizację postępów Twojego zespołu w osiąganiu wyników i dostarczaniu wartości.
Możesz generować raporty dotyczące wydajności zespołu. Mieć wgląd w pracę wykonaną w projektach. Kontrolować zwrot ze swojej inwestycji! Fajnie, co?
Sprawdź sam!
Atlassian Marketplace
po więcej informacji odwiedź naszą stronę:

Worklogs- Time Reports for Jira wystartował!

Z przyjemnością informujemy, że wystartował nasz pierwszy produkt na platformie JIRA : Worklogs- Time Reports for Jira. Główną funkcją plugin'u jest śledzenie czasu logowanego w projektach przez członków teamu, w łatwy i szybki sposób. Serdecznie zachęcamy do korzystania z dodatku oraz zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę: https://www.soldevelo.pl/worklogs-time-reports-jira

Atlassian Summit 2018- Barcelona

Atlassian Summit startuje na początku września w Barcelonie, a my wraz z nim! W tegorocznej edycji bierzemy czynny udział i prezentujemy własne dzieła. Więcej o wydarzeniu oraz naszych przygotowaniach znajdziecie na blogu: Atlassian Summit 2018- Nadchodzimy!

 

Diamenty Forbes'a 2018

W tym roku miesięcznik 'Forbes' po raz 11. rozdał swoje "Diamenty" - prestiżowe nagrody dla laureatów rankingu firm najszybciej zwiększających swoją wartość. Są to jedne z najbardziej rozpoznawalnych wyróżnień w branży biznesowej w Polsce.

Z radością pragniemy poinformować Was o naszym sukcesie- zajęcie 2. miejsca w województwie pomorskim, wśród najszybciej rozwijających się firm na przestrzeni 3 lat, jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Tym bardziej, że SolDevelo po raz pierwszy znalazło się w rankingu Forbesa - i to od razu w ścisłej czołówce w swojej kategorii!

  • Lunch&Learning SolDevelo
  • Lunch&Learning SolDevelo
  • Lunch&Learning SolDevelo
  • Lunch&Learning SolDevelo

Lunch&Learning startuje w SolDevelo!

Lunch&Learning jest przedsięwzięciem zdobywającym coraz większą popularność wśród firm, które stawiają na rozwój umiejętności swoich pracowników lub chcą poprawić komunikację wewnątrz organizacji. Spotkanie trwa zazwyczaj 30 do 45 minut, odbywa się podczas przerwy na lunch i ma służyć dzieleniu się wiedzą lub jej poszerzeniu. Co do SolDevelo- chcemy podkreślić wartość części dyskusyjnej bardziej niż zwykle, bo uważamy, że dzielenie się opinią jest ogromną wartością i zachęcamy do tego.

Szczęśliwego Nowego Roku!

Jedną z popularniejszych rozrywek, w której chętnie uczestniczymy to kręgle- sport niewymagający wysiłku na miarę maratonu, ale za to wprowadzający uczestników w przyjemną atmosferę wspólnego spędzania czasu i zdrowej rywalizacji.

Tego również pragniemy wszystkim Wam życzyć w nadchodzącym Nowym Roku- podejmowania nowych wyzwań w przyjemnej rywalizacji, które przyniosą ogrom sukcesów oraz poświęcania większej ilości czasu tym, z którymi czujecie się najlepiej. Szczęśliwego Nowego Roku!

Team SolDevelo.

Tech Talk #8- GWS LaborLink- historia sukcesu

Dziś, po raz kolejny przeprowadziliśmy Tech Talk. 8. już edycja poświęcona była projektowi Good World Solutions z ELEVATE oraz produktowi LaborLink. Krzysztof zapoznał nas z historią współpracy z GWS, działaniem projektu, opowiedział o wkładzie naszego teamu w rozwój produktu oraz o jego funkcjonowaniu. Zorganizowana wideokonferencja spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony współpracowników z obu naszych biur, a także szefów, przebywających aktualnie w Bostonie.

Strony