Diamenty Forbes'a 2018

W tym roku miesięcznik 'Forbes' po raz 11. rozdał swoje "Diamenty" - prestiżowe nagrody dla laureatów rankingu firm najszybciej zwiększających swoją wartość. Są to jedne z najbardziej rozpoznawalnych wyróżnień w branży biznesowej w Polsce.

Z radością pragniemy poinformować Was o naszym sukcesie- zajęcie 2. miejsca w województwie pomorskim, wśród najszybciej rozwijających się firm na przestrzeni 3 lat, jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Tym bardziej, że SolDevelo po raz pierwszy znalazło się w rankingu Forbesa - i to od razu w ścisłej czołówce w swojej kategorii!

  • Lunch&Learning SolDevelo
  • Lunch&Learning SolDevelo
  • Lunch&Learning SolDevelo
  • Lunch&Learning SolDevelo

Lunch&Learning startuje w SolDevelo!

Lunch&Learning jest przedsięwzięciem zdobywającym coraz większą popularność wśród firm, które stawiają na rozwój umiejętności swoich pracowników lub chcą poprawić komunikację wewnątrz organizacji. Spotkanie trwa zazwyczaj 30 do 45 minut, odbywa się podczas przerwy na lunch i ma służyć dzieleniu się wiedzą lub jej poszerzeniu. Co do SolDevelo- chcemy podkreślić wartość części dyskusyjnej bardziej niż zwykle, bo uważamy, że dzielenie się opinią jest ogromną wartością i zachęcamy do tego.

Szczęśliwego Nowego Roku!

Jedną z popularniejszych rozrywek, w której chętnie uczestniczymy to kręgle- sport niewymagający wysiłku na miarę maratonu, ale za to wprowadzający uczestników w przyjemną atmosferę wspólnego spędzania czasu i zdrowej rywalizacji.

Tego również pragniemy wszystkim Wam życzyć w nadchodzącym Nowym Roku- podejmowania nowych wyzwań w przyjemnej rywalizacji, które przyniosą ogrom sukcesów oraz poświęcania większej ilości czasu tym, z którymi czujecie się najlepiej. Szczęśliwego Nowego Roku!

Team SolDevelo.

Tech Talk #8- GWS LaborLink- historia sukcesu

Dziś, po raz kolejny przeprowadziliśmy Tech Talk. 8. już edycja poświęcona była projektowi Good World Solutions z ELEVATE oraz produktowi LaborLink. Krzysztof zapoznał nas z historią współpracy z GWS, działaniem projektu, opowiedział o wkładzie naszego teamu w rozwój produktu oraz o jego funkcjonowaniu. Zorganizowana wideokonferencja spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony współpracowników z obu naszych biur, a także szefów, przebywających aktualnie w Bostonie.

Wigilia firmowa SolDevelo 2017

Tegoroczna Wigilia firmowa SolDevelo przypadła dość szybko, bo 07.12, w czwartek. Pomimo tego, każda chwila była przepełniona wyjątkowo świąteczną atmosferą. Choinka, barszcz, kolędy oraz prezenty- było wszystko, czego oczekujemy od Świąt (oprócz śniegu, bo na to mamy trochę mniejszy wpływ :) ). Uśmiechnięci i zadowoleni wspominamy... i tymi wspomnieniami chcemy się z Wami podzielić. Zapraszamy do galerii.

St. Nicholas' Day 2017

Choinki są, to i prezenty muszą być ! Kto był grzeczny przez ten rok? Dziś pracownicy SolDevelo mogli się o tym przekonać. Zobaczcie jakie niespodzianki w tym roku przygotował dla nas Mikołaj!

Tech Talk #7 - Wszystko o aplikacji Zephyr

W piątek (20.10) mieliśmy przyjemność po raz kolejny zorganizować Tech Talk. Tematem przewodnim było zaznajomienie słuchaczy z możliwościami aplikacji Zephyr, która na co dzień wspomaga pracę testerów. Z uwagą wsłuchiwaliśmy się w wykład Adriana oraz zapoznawaliśmy z ułatwieniami, które daje nam aplikacja. Mamy nadzieję, że program ten na stałe wpisze się w pracę naszych testerów, a nasz Zephyr'owy guru z chęcią podzieli się swoją wiedzą w praktyce.

Rozwijanie umiejuętności Team Leaderów

Team Leading to nie tylko kierowanie projektem. To również szereg umiejętności interpersonalnych potrzebnych do zarządzania zespołem. Szkolenie z zakresu kompetencji menedżerskich poszerzyło wiedzę naszych Team Leaderów, a teraz czas, by wdrożyć ją w życie.

Misja zakończona: Certyfikat ISO 27001 zdobyty!

Mamy wielką przyjemność ogłosić, że otrzymaliśmy certyfikat ISO 27001:2014. Standard ten, opracowany przez światowych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informacji, określa, w jaki sposób należy zarządzać bezpieczeństwem informacji w firmie tak, by dane były zarazem bezpieczne, jak i dostępne.

SolDevelo Tech Talk #6 - OpenMRS

We are excited to share SolDevelo's contributions to OpenMRS. The last 3 months have been extremely productive! We delivered a completely revamped version of OpenMRS SDK, which boosts productivity of all OpenMRS developers. We brought UI integration tests to the next level by increasing 3 times the number of tests with improved stability and testing against both Chrome and Firefox web browsers. All that with increasing the build time by just a few %s!

Strony