SolDevelo is now AWS Partner Network Consulting Partner

25. lutego osiągnęliśmy kolejny poziom profesjonalizmu, stając się partnerem konsultingowym AWS Partner Network (APN). Nie ma lepszego sposobu na zapewnienie naszych Klientów, że posiadamy wyjątkową wiedzę w zakresie projektowania, budowania i zarządzania aplikacjami w AWS i że możemy dzielić się tym know-how ze względu na nasz wspólny sukces.

Job Fairs 2019- ITP Gdańsk University of Technology

W zeszłą środę, jak co roku, wzięliśmy udział w Inżynierskich Targach Pracy 2019 na Politechnice Gdańskiej. Jak zawsze otrzymaliśmy baaardzo dużo aplikacji na staż i do pracy, więc mamy zajęcie na najbliższy miesiąc ! :) Miło nam było znów się z wami zobaczyć! Wielkie podziękowania dla organizatorów Inżynierskich Targów Pracy #BestGdańsk i mamy nadzieje- do zobaczenia następnym razem!

Multiple Checklists for Jira

Chcielibyśmy zakomunikować, że nasz czwarty produkt właśnie wystartował!

SolDevelo prezentuje nową erę organizowania pracy własnej pod postacią Multiple Checklists for Jira!

To narzędzie Jiry pozwoli podzielić Ci swoje zadania na konkretne elementy checklisty i nie tracić z oczu tego, co wciąż pozostaje do zrobienia.

Instalacja:

https://marketplace.atlassian.com/apps/1220026/multiple-checklists-for-jira?hosting=cloud&tab=overview

Więcej informacji na naszej stronie:

SolDevelo Christmas Eve 2018

Zeszły piątek był Magicznym Piątkiem, bo miała miejsce Wigilia SolDevelo.
To ten jeden wieczor w roku, kiedy możemy podsumować nasze działania, ustalić cele na nadchodzący rok oraz podziękować wszystkim pracownikom za tą wspaniałą pracę w SolDevelo.

W tym roku spotkaliśmy się w Sopocie, w przepięknym miejscu przy Molo. Było wiele śmiechu, rozmów oraz pysznego jedzenia.
Ten rok był naprawdę specjalny dla SolDevelo. Osiągnęliśmy zdecydowaną większość z założonych sobie tegorocznych celów i odniesliśmy wiele sukcesów w naszych działaniach.

St. Nichola's day 2018 in SolDevelo

Mikołajki to bardzo wyczekiwany dzień w roku, bo gdzieś w środku, wszyscy jesteśmy dziećmi! I tak jak dzieci, kochamy prezenty! Wychodzi na to, że wszyscy nasi pracownicy byli w tym roku nie tylko pracowici, ale i bardzo grzeczni ! Mikołaj nikogo nie pominął i jak widać trafił w 10 z upominkami.

Hong Kong- wspomnienia i fotorelacja z delegacji SolDevelo

Listopad był szalonym okresem dla SolDevelo.
Jednym z powodów tego szaleństwa były delegacje zagraniczne, a w tym członków projektu Elevate do Hong Kongu.
Udało nam się uzyskać relację Krzysztofa z tamtego wydarzenia.
Zobaczcie, co mówi o takich długodystansowych wizytach.

https://www.soldevelo.com/blog/hong-kong-memories-and-photo-relation-sol...

Worklogs - Time Reports i Advanced Team Dasboard : rozserzenie o wersję serwerową

Ostatnio wypuściliśmy wersję serwerową naszych pluginów: Advanced Team Dashboard oraz Worklogs- Time Reports for Jira. Tym razem chcemy podzielić się z Wami naszą historią o przygotowaniach i drodze przez długi proces klasyfikacji aż do zatwierdzenia przez Atlassian. Czy było łatwo ? Przeczytaj nasz wpis na blogu: Worklogs - Time Reports i Advanced Team Dasboard : rozserzenie o wersję serwerową

Dzień Chłopaka 2018

30.09.2018 - Dzień Chłopaka. W niedziele (niestety? ;) ) nie pracujemy, ale za to dziś rano powitaliśmy naszych fantastycznych chłopców takimi oto słodkimi upominkami. Wszystkiego najlepszego chłopaki! Życzymy Wam dużo frajdy w pracy i oczywiście poza nią, a także spełnienia naskrytszych marzeń. Dzięki, że jesteście !

Atlassian Summit 2018- sessions, organization, Sangria...

Tak więc zrobiliśmy to ! Uczestniczyliśmy w Atlassian Summit 2018 w Barcelonie ! To był nasz debiut w tych międzynarodowych targach technologicznych( bo chyba tak to można nazwać). Początek przygotowań datujemy na koniec maja, więc 3 miesiące ciężkiej pracy na szczęście już za nami. Nasz team stworzył na ten cel 3 wtyczki kompatybilne z platformą Jira. Cóż to było za tempo! Ale po raz kolejny drużyna SolDevelo potwierdziła, że czas nie ma znaczenia, jeśli otaczasz się świetnymi specjalistami w zakresie programowania.

Witajcie na Olimpiadzie SolDevelo!

W tym roku SolDevelo obchodziło swoje 9. urodziny. W związku z tym, że jesteśmy firmą propagującą zdrowy i aktywny tryb życia, tegoroczna impreza upłynęla nam pod znakiem sportu oraz międzygrupowej rywalizacji. Organizacja Olimpiady SolDevelo’wej była strzałem w 10!

Jesli ciekawi Cię, z czym dokładnie się zmierzyliśmy, zapraszamy do odwiedzenia naszej relacji na blogu : Witajcie na Olimpiadzie SolDevelo!

Strony