SolDevelo Christmas Eve 2018

Zeszły piątek był Magicznym Piątkiem, bo miała miejsce Wigilia SolDevelo.
To ten jeden wieczor w roku, kiedy możemy podsumować nasze działania, ustalić cele na nadchodzący rok oraz podziękować wszystkim pracownikom za tą wspaniałą pracę w SolDevelo.

W tym roku spotkaliśmy się w Sopocie, w przepięknym miejscu przy Molo. Było wiele śmiechu, rozmów oraz pysznego jedzenia.
Ten rok był naprawdę specjalny dla SolDevelo. Osiągnęliśmy zdecydowaną większość z założonych sobie tegorocznych celów i odniesliśmy wiele sukcesów w naszych działaniach.

St. Nichola's day 2018 in SolDevelo

Mikołajki to bardzo wyczekiwany dzień w roku, bo gdzieś w środku, wszyscy jesteśmy dziećmi! I tak jak dzieci, kochamy prezenty! Wychodzi na to, że wszyscy nasi pracownicy byli w tym roku nie tylko pracowici, ale i bardzo grzeczni ! Mikołaj nikogo nie pominął i jak widać trafił w 10 z upominkami.

Hong Kong- wspomnienia i fotorelacja z delegacji SolDevelo

Listopad był szalonym okresem dla SolDevelo.
Jednym z powodów tego szaleństwa były delegacje zagraniczne, a w tym członków projektu Elevate do Hong Kongu.
Udało nam się uzyskać relację Krzysztofa z tamtego wydarzenia.
Zobaczcie, co mówi o takich długodystansowych wizytach.

https://www.soldevelo.com/blog/hong-kong-memories-and-photo-relation-sol...

Worklogs - Time Reports i Advanced Team Dasboard : rozserzenie o wersję serwerową

Ostatnio wypuściliśmy wersję serwerową naszych pluginów: Advanced Team Dashboard oraz Worklogs- Time Reports for Jira. Tym razem chcemy podzielić się z Wami naszą historią o przygotowaniach i drodze przez długi proces klasyfikacji aż do zatwierdzenia przez Atlassian. Czy było łatwo ? Przeczytaj nasz wpis na blogu: Worklogs - Time Reports i Advanced Team Dasboard : rozserzenie o wersję serwerową

Dzień Chłopaka 2018

30.09.2018 - Dzień Chłopaka. W niedziele (niestety? ;) ) nie pracujemy, ale za to dziś rano powitaliśmy naszych fantastycznych chłopców takimi oto słodkimi upominkami. Wszystkiego najlepszego chłopaki! Życzymy Wam dużo frajdy w pracy i oczywiście poza nią, a także spełnienia naskrytszych marzeń. Dzięki, że jesteście !

Atlassian Summit 2018- sessions, organization, Sangria...

Tak więc zrobiliśmy to ! Uczestniczyliśmy w Atlassian Summit 2018 w Barcelonie ! To był nasz debiut w tych międzynarodowych targach technologicznych( bo chyba tak to można nazwać). Początek przygotowań datujemy na koniec maja, więc 3 miesiące ciężkiej pracy na szczęście już za nami. Nasz team stworzył na ten cel 3 wtyczki kompatybilne z platformą Jira. Cóż to było za tempo! Ale po raz kolejny drużyna SolDevelo potwierdziła, że czas nie ma znaczenia, jeśli otaczasz się świetnymi specjalistami w zakresie programowania.

Witajcie na Olimpiadzie SolDevelo!

W tym roku SolDevelo obchodziło swoje 9. urodziny. W związku z tym, że jesteśmy firmą propagującą zdrowy i aktywny tryb życia, tegoroczna impreza upłynęla nam pod znakiem sportu oraz międzygrupowej rywalizacji. Organizacja Olimpiady SolDevelo’wej była strzałem w 10!

Jesli ciekawi Cię, z czym dokładnie się zmierzyliśmy, zapraszamy do odwiedzenia naszej relacji na blogu : Witajcie na Olimpiadzie SolDevelo!

„Tech-Thon” w New Delhi – nasza mała cegiełka w walce z niedożywieniem

Nikomu nie trzeba specjalnie tłumaczyć, że tworzenie i projektowanie rozwiązań będących odpowiedzią na realne problemy współczesnego świata samo w sobie dostarcza nie lada satysfakcji. Motywacja by codziennie dawać z siebie wszystko, mając zawsze na uwadze jak najwyższą jakość finalnego produktu wzrasta jednak dodatkowo, kiedy ów wysiłek zostaje zauważony, a jego efekty docenione.

Advanced Team Dashboard- nowy produkt!

Co za tempo!

Własnie wypuściliśmy nasz 3. produkt na platformę Jira.

Advanced Team Dashboard pomaga zespołowi ocenić jego wydajność i szybciej wykrywać problemy lub blokery! Widget Advanced Team Dashboard może wskazywać problematyczne zgłoszenia i powiadamiać o wykrytych problemach. Może również wyświetlać najbardziej aktywne zadania zespołu na podstawie wielu kryteriów.

Zaciekawiony? Pobierz i sprawdź sam ! Atlassian Marketplace

Team Performance Reports and Insights for Jira - gotowy!

Kolejny produkt gotowy ! Tym razem chcemy zaprezentować Wam Team Performance Reports & Insights for Jira, który zapewnia doskonałą wizualizację postępów Twojego zespołu w osiąganiu wyników i dostarczaniu wartości.
Możesz generować raporty dotyczące wydajności zespołu. Mieć wgląd w pracę wykonaną w projektach. Kontrolować zwrot ze swojej inwestycji! Fajnie, co?
Sprawdź sam!
Atlassian Marketplace
po więcej informacji odwiedź naszą stronę:

Strony