Worklogs - Time Reports i Advanced Team Dasboard : rozserzenie o wersję serwerową

Ostatnio wypuściliśmy wersję serwerową naszych pluginów: Advanced Team Dashboard oraz Worklogs- Time Reports for Jira. Tym razem chcemy podzielić się z Wami naszą historią o przygotowaniach i drodze przez długi proces klasyfikacji aż do zatwierdzenia przez Atlassian. Czy było łatwo ? Przeczytaj nasz wpis na blogu: Worklogs - Time Reports i Advanced Team Dasboard : rozserzenie o wersję serwerową

Dzień Chłopaka 2018

30.09.2018 - Dzień Chłopaka. W niedziele (niestety? ;) ) nie pracujemy, ale za to dziś rano powitaliśmy naszych fantastycznych chłopców takimi oto słodkimi upominkami. Wszystkiego najlepszego chłopaki! Życzymy Wam dużo frajdy w pracy i oczywiście poza nią, a także spełnienia naskrytszych marzeń. Dzięki, że jesteście !

Atlassian Summit 2018- sessions, organization, Sangria...

Tak więc zrobiliśmy to ! Uczestniczyliśmy w Atlassian Summit 2018 w Barcelonie ! To był nasz debiut w tych międzynarodowych targach technologicznych( bo chyba tak to można nazwać). Początek przygotowań datujemy na koniec maja, więc 3 miesiące ciężkiej pracy na szczęście już za nami. Nasz team stworzył na ten cel 3 wtyczki kompatybilne z platformą Jira. Cóż to było za tempo! Ale po raz kolejny drużyna SolDevelo potwierdziła, że czas nie ma znaczenia, jeśli otaczasz się świetnymi specjalistami w zakresie programowania.

Witajcie na Olimpiadzie SolDevelo!

W tym roku SolDevelo obchodziło swoje 9. urodziny. W związku z tym, że jesteśmy firmą propagującą zdrowy i aktywny tryb życia, tegoroczna impreza upłynęla nam pod znakiem sportu oraz międzygrupowej rywalizacji. Organizacja Olimpiady SolDevelo’wej była strzałem w 10!

Jesli ciekawi Cię, z czym dokładnie się zmierzyliśmy, zapraszamy do odwiedzenia naszej relacji na blogu : Witajcie na Olimpiadzie SolDevelo!

„Tech-Thon” w New Delhi – nasza mała cegiełka w walce z niedożywieniem

Nikomu nie trzeba specjalnie tłumaczyć, że tworzenie i projektowanie rozwiązań będących odpowiedzią na realne problemy współczesnego świata samo w sobie dostarcza nie lada satysfakcji. Motywacja by codziennie dawać z siebie wszystko, mając zawsze na uwadze jak najwyższą jakość finalnego produktu wzrasta jednak dodatkowo, kiedy ów wysiłek zostaje zauważony, a jego efekty docenione.

Advanced Team Dashboard- nowy produkt!

Co za tempo!

Własnie wypuściliśmy nasz 3. produkt na platformę Jira.

Advanced Team Dashboard pomaga zespołowi ocenić jego wydajność i szybciej wykrywać problemy lub blokery! Widget Advanced Team Dashboard może wskazywać problematyczne zgłoszenia i powiadamiać o wykrytych problemach. Może również wyświetlać najbardziej aktywne zadania zespołu na podstawie wielu kryteriów.

Zaciekawiony? Pobierz i sprawdź sam ! Atlassian Marketplace

Team Performance Reports and Insights for Jira - gotowy!

Kolejny produkt gotowy ! Tym razem chcemy zaprezentować Wam Team Performance Reports & Insights for Jira, który zapewnia doskonałą wizualizację postępów Twojego zespołu w osiąganiu wyników i dostarczaniu wartości.
Możesz generować raporty dotyczące wydajności zespołu. Mieć wgląd w pracę wykonaną w projektach. Kontrolować zwrot ze swojej inwestycji! Fajnie, co?
Sprawdź sam!
Atlassian Marketplace
po więcej informacji odwiedź naszą stronę:

Worklogs- Time Reports for Jira wystartował!

Z przyjemnością informujemy, że wystartował nasz pierwszy produkt na platformie JIRA : Worklogs- Time Reports for Jira. Główną funkcją plugin'u jest śledzenie czasu logowanego w projektach przez członków teamu, w łatwy i szybki sposób. Serdecznie zachęcamy do korzystania z dodatku oraz zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę: https://www.soldevelo.pl/worklogs-time-reports-jira

Atlassian Summit 2018- Barcelona

Atlassian Summit startuje na początku września w Barcelonie, a my wraz z nim! W tegorocznej edycji bierzemy czynny udział i prezentujemy własne dzieła. Więcej o wydarzeniu oraz naszych przygotowaniach znajdziecie na blogu: Atlassian Summit 2018- Nadchodzimy!

 

Diamenty Forbes'a 2018

W tym roku miesięcznik 'Forbes' po raz 11. rozdał swoje "Diamenty" - prestiżowe nagrody dla laureatów rankingu firm najszybciej zwiększających swoją wartość. Są to jedne z najbardziej rozpoznawalnych wyróżnień w branży biznesowej w Polsce.

Z radością pragniemy poinformować Was o naszym sukcesie- zajęcie 2. miejsca w województwie pomorskim, wśród najszybciej rozwijających się firm na przestrzeni 3 lat, jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Tym bardziej, że SolDevelo po raz pierwszy znalazło się w rankingu Forbesa - i to od razu w ścisłej czołówce w swojej kategorii!

Strony