dodał: SolDevelo Team
Pomóż zespołowi ocenić jego wydajność i szybciej wykrywaj problemy, trudności lub blokery!

Czemu służy

dodał: SolDevelo Team
dodał: SolDevelo Team

Wtyczka pozwalająca na obserwowanie czasu logowanego przez Ciebie, czy członków teamu w Jira. Możesz śledzić czas spędzany w całych projektach. Możesz zobaczyć, gdzie zarejestrowałeś czas w ciągu dnia, miesiąca, roku.

dodał: Urszula Kaczorek

Jakie cechy powinien posiadać dobry programista?

dodał: SolDevelo Team

OLIMPIADA SOLDEVELO

ISO27001
dodał: SolDevelo Team

Co to jest, co oznacza oraz co mówi klientom o nas?

dodał: Ula Kaczorek

W obecnej sytuacji na rynku pensja, podwyżki, bądź premie, choć tak ważne, już nie zawsze wpływają na szeroko pojęte dobre samopoczucie pracownika.

dodał: Artur Walkowiak

W drugiej połowie marca miałem okazję udać się do Belgradu w Serbii. Odwiedzałem tam europejski oddział jednego z naszych klientów. Celem tej podróży było zaprezentowanie naszej firmy i naszego procesu tworzenia oprogramowania zespołowi korzystającemu z produktu, który pomogliśmy stworzyć.

Ghana
dodał: SolDevelo Team

Kolejna z naszych delegacji międzykontynentalnych po raz kolejny zabrała nas do państwa położonego nad Zatoką Gwinejską, na zachodzie Afryki.

dodał: Sebastian Brudziński

Malawi to niewielki kraj położony w południowo-wschodniej Afryce. Graniczy z Zambią na północnym zachodzie, Tanzanią na północnym wschodzie i Mozambikiem na wschodzie, południu i zachodzie.

Integracja lato 2017
dodał: Ula Kaczorek

Tegoroczne, ósme urodziny SolDevelo obchodziło bardzo hucznie ! Ryzykując zmoknięcie lub zamarznięcie (jak to nad polskim morzem) zorganizowaliśmy wielkie grillowanie na plaży w Sopocie.

dodał: Lucyna Laska

Mistrzostwa Polski w Testowaniu Oprogramowania TestingCup 2017 już za nami. Udało mi się zająć miejsce w czołówce polskich testerów, z czego jestem bardzo dumna.

OpenLMIS Version 3 release
dodał: SolDevelo Team

Inicjatywa OpenLMIS ogłosiła wypuszczenie OpenLMIS w wersji 3.0, najnowszej iteracji systemu logistycznego zarządzania informacją (LMIS). Wspólnie z VillageReach, załozycielem i członkiem społeczności OpenLMIS, w 2016 r. opracowaliśmy kompletny remake podstawowego oprogramowania OpenLMIS.

Scrum certified
dodał: Krzysztof Witczak

Jesteście zwinni (ang. agile)? Lub bardziej precyzyjnie – pracujecie zwinnie ?