Dlaczego my?

Naszym największym priorytetem jest zadowolenie klienta, dostarczanie pełnowartościowych rozwiązań przy efektywnej współpracy oraz umiejętność ekspresowego reagowania na potrzebę wprowadzania zmian. Stosujemy najlepsze praktyki z zakresu metodyk zwinnych, takie jak: integracja, tworzenie oprogramowania w oparciu o testy oraz analiza jakości kodu przy użyciu metryk.


Jak pracujemy?

Agile

W naszym środowisku podstawową metodą, na której opieramy każdy etap procesu powstawania produktu jest Agile.

Jest to w najprostszym ujęciu sposób pracy, zwany lekkim, który skupia się na regularnym dostarczaniu klientowi działającego produktu przy dbałości o jego doskonałość techniczną. Takie rozwiązania są najskuteczniejsze, gdy przy danym projekcie pracują małe teamy, w ilości 6-9 osób. Wtedy mamy pewność, że każdy z członków grupy zna swoją pozycję, zadanie oraz cel. I tymi zasadami kierujemy się w naszej pracy.

Komunikacja

Kontakt z klientem stanowi jedną z podstaw współpracy. Chcemy dawać zapewnienie, że klient ma kontrolę nad swoim produktem, że rozumiemy jego intencje i tworzymy produkt zgodnie z założeniami.

Jako firma o zasięgu globalnym, wykorzystujemy wszystkie znane rozwiązania technologiczne, by pokonywać bariery związane z komunikacją na odległość. Do tego celu używamy przede wszystkich komunikatorów: Skype, Google Hangouts, Slack. Każda sala konferencyjna wyposażona jest w odpowiednie sprzęty wideokonferencyjne, umożliwiające kontakt poprzez rozmowę audiowizualną z klientem nawet z całym zespołem niezależnie od miejsca, w którym nasz parter się obecnie znajduje.

Kompetencje

Nasi eksperci używają różnorodnych technologii oraz rozwiązań do tworzenia najbardziej zaawansowanych i nowoczesnych produktów.

Posiadamy szerokie doświadczenie w realizowaniu projektów w wielu popularnych oraz niszowych technologiach. Nasz wykwalifikowany zespół developerów i testerów stale podnosi swoje kompetencje oraz zdobywa kolejne certyfikaty, aby mógł sprostać wszystkim technologicznym wyzwaniom.

Jakość

W strukturach SolDevelo funkcjonują wewnętrzne zasady zachowania bezpieczeństwa m.in. poufności projektów i przepływu danych.

Aktualnie jesteśmy w posiadaniu certyfikatu potwierdzającego funkcjonowanie systemu zarządzania jakością produktów spełniającego międzynarodowe standardy ISO 9001. W 2017 roku zdobyliśmy kolejny certyfikat - ISO 27001 - wskazujący na aktywne i sprawne działanie systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji.