Najczęściej zadawane pytania:

Czy w projektach wykorzystujecie metodyki Agile?
Tak, w naszych projektach wykorzystujemy Agile, głównie Scrum. Nasi pracownicy posiadają certyfikaty: Professional Scrum Developer (PSD), Professional Scrum Master (PSM) oraz Professional Scrum Product Owner (PSPO).
Jakie modele współpracy oferujecie?
Oferujemy dwa modele współpracy - czasowy oraz o określonej stawce.
Ile będzie mnie kosztował projekt?
Koszty zależą od wybranego modelu współpracy. W modelu czasowym wystawiamy fakturę za czas naszych deweloperów spędzony nad projektem. W modelu o określonej stawce, cenę ustalamy przed rozpoczeciem pracy nad projektem.
Jak radzicie sobie z komunikacją na odległość?
Realizujemy projekty dla klientów z niemal wszystkich kontynentów oraz różnych stref czasowych. Wszyscy nasi programiści znają język angielski oraz używają najlepszych narzędzi do bieżącej komunikacji z klientem, takich jak Skype, Hangouts i Slack.
W jaki sposób mogę śledzić postępy projektu?
Używamy różnych przestrzeni projektowych takich jak JIRA lub Assembla, do których zapraszamy klientów. W ten sposób zachowujemy pełną transparentność projektu.
Czy zapewniacie dokumentację techniczną?
Tak. Projekt uważamy za niekompletny, jeśli nie posiada dokumentacji technicznej.
W jaki sposób zapewniacie, że końcowy produkt nie ma błędów i jest stabilny?
Wykorzystujemy statyczną analizę kodu, testy jednostkowe i integracyjne oraz narzędzia takie jak SonarQube. W zależności od wielkości projektu, przypisujemy odpowiednią liczbę Specjalistów ds. zapewnienia jakości, aby mieć pewność, że produkt nie posiada ukrytych błędów i jest stabilny.
Czy posiadacie certyfikowanych pracowników?
70% naszych pracowników posiada jeden z certyfikatów Scrum, wszyscy nasi testerzy posiadają certyfikat ISTQB a 35% naszych developerów to certyfikowani programiści Java (Oracle Certified Java Programmer).
Jak duży jest wasz zespół i jak szybko może się on powiększyć?
Obecnie zatrudniamy 60 developerów. Czas, który potrzebujemy na przypisanie dodatkowych 5-10 developerów do projektu, to około 2-4 tygodnie. Jest to ściśle powiązane z procesem wyboru najlepszych kandydatów.
Czy istnieje możliwość zatrudnienia wybranych developerów u siebie po zakończeniu projektu?
Jest to możlwie, jeśli taki zapis zostanie wcześniej zawarty w umowie.
Czy mogę przyjść do waszego biura zobaczyć jak pracujecie?
Tak, po wcześniejszym doborze odpowiedniego terminu. Ważne jest dla nas, aby osoby zajmujące się usługą, którą zainteresowany jest klient, były na miejscu.
Kto posiada prawa autorskie do gotowej aplikacji?
Całość praw intelektualnych przekazywana jest na zleceniodawcę po zakończeniu projektu.