Dołącz do nas i zostań naszym ...


...dobrze wyszkolonym specjalistą

Dbamy o to, by nasi pracownicy byli ekspertami w swojej dziedzinie, dlatego stworzyliśmy programy dofinansowań pozwalające na rozwijanie swoich umiejętności. Zwracamy do 50% kosztów studiów, studiów podyplomowych lub udziału w wybranym szkoleniu czy konferencji. Osobno finansujemy również certyfikaty i egzaminy, np. : OCA&OCP8, PSD, PSPO, ISTQB.

Nasi pracownicy uczestniczą nie tylko w szkoleniach z zakresu poszerzania ich umiejętności technicznych- dbamy również o to, by komunikacja wewnętrzna była przejrzysta i na najwyższym poziomie. Stąd też, raz do roku grupa naszych Team Leaderów odbywa szkolenie z doskonalenia kompetencji menedżerskich....certyfikowanym ekspertem

Doskonalimy się. Wraz ze wzrostem jakości naszych usług, poszerzamy kompetencje pracowników SolDevelo.

W pełni finansujemy egzaminy OCA&OCP8, PSD, PSPO, PAL, PSM, AWS Certified Developer, ISTQB i inne.

Jesteśmy również otwarci na potrzeby osób zatrudnionych w SolDevelo, więc rozważamy każdą propozycję finansowania egzaminu podnoszącego kwalifikacje, nie zawartego na naszej liście.

...profesjonalistą na właściwej ścieżce kariery

W SolDevelo mamy jasno wyznaczoną ścieżkę kariery dla każdego stanowiska, więc od początku wiesz jakie warunki musisz spełnić, by uzyskać awans oraz kiedy możesz się go spodziewać.

Ponadto, nasi Team Leaderzy zawsze służą radą i pomocą, kiedykolwiek będziesz tego potrzebować.

Dodatkowo łączymy naszą pasję do technologii z troską o problemy krajów trzeciego świata. SolDevelo jest uczestnikiem rozmaitych projektów o charakterze społecznym. Chcemy pomóc w ulepszaniu świata, wykorzystując przy tym nasze umiejętności techniczne. Robimy to, aby polepszyć warunki życiowe oraz sytuację gospodarczą społeczeństw w krajach rozwijających się.... pracownikiem gotowym na wyzwania

Zawsze będziemy Cię zachęcać do podejmowania inicjatywy, a Twoje innowacyjne pomysły będą doceniane. W SolDevelo nie boimy się nowości, bo wierzymy, że to najlepszy sposób by codziennie stawać się lepszymi.

Masz pomysł na zmianę naszych organizacyjnych przyzwyczajeń? Porozmawiajmy o tym podczas piątkowego spotkania Lunch&Learning!

A może chciałbyś swoimi umiejętnościami pomagać innym? Idź prosto do naszej Fundacji Social Impact i porozmawiajmy o tym, co Ty możesz zrobić dla świata i lokalnej społeczności. Jesteśmy otwarci na Twoje sugestie i chętnie wyposażymy Cię w narzędzia do rozwijania Twojej wiedzy dzięki wyzwaniom i owocnej współpracy!


... posiadaczem gadżetów SolDevelo

Już na samym początku nowo zatrudnieni otrzymują od nas torbę pełną przydatnych w pracy (i poza nią) gadżetów firmowych.

W historii SolDevelo gadżetów było tak wiele, że ciężko byłoby tu je wszystkie wymienić, ale jesteśmy posiadaczami między innymi: kolorowych t-shirtów, bluz z kapturem, softshelli, parasoli, podkładek pod mysz, czapek z daszkiem, kocy, lazy bagów, kapci i wiele, wiele innych. Jesteśmy bardzo dumni, że pracownicy z radością korzystają na co dzień z rzeczy, które specjalnie dla nich przygotowujemy.

 

 Zainteresowany? Sprawdź, co jeszcze możesz u nas zyskać!Pakiet relokacyjny

Chcesz dla nas pracować, ale nie jesteś z Trójmiasta I boisz się przeprowadzki na własną rękę?
Żaden problem! Oferujemy pakiet relokacyjny, który pomoże Ci przenieść się do naszej pięknej okolicy.

relocation package car

Zwrot kosztów relokacji

Jednorazowy bonus na pokrycie wszystkich Twoich kosztów związanych z relokacją. Otrzymasz od nas 5000 złotych, które możesz przeznaczyć na wynajęcie mieszkania, opłaty związane z przewozem Twoich rzeczy do Trójmiasta lub inne wydatki, które będziesz ponosić w związku z przeprowadzką.

Pomoc w aklimatyzacji

Wiemy, że ciężko jest przeprowadzać się samemu, dlatego oferujemy Ci pomoc w znalezieniu mieszkania. Możesz na nas liczyć przy wyborze najlepszej lokalizacji lub umawianiu wizyt w celu obejrzenia wybranego mieszkania. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie oraz posłużymy radą, jeśli będziesz szukać dobrego fryzjera, szkoły dla dzieci, miejsc wartych odwiedzenia itp.

Dołożymy wszelkich starań, abyś czuł się w Trójmieście jak u siebie