Aktualnie poszukujemy osób na
5
stanowisk.

O Nas

SolDevelo jest dynamicznie rozwijającą się firmą branży IT. Tworzymy zgrany zespół ludzi o różnych zainteresowaniach i pasjach. Łącząc nasze umiejętności wykonujemy wysokiej klasy projekty na skalę światową. Chętnie dzielimy się wiedzą i swoimi doświadczeniami. Pracując w naszym zespole będziesz mógł rozwiązywać ambitne zadania, a jeśli potrzebujesz chwili przerwy zawsze możesz odpocząć w pokoju socjalnym!

Praca biurowa? Nie tylko! Nasi klienci pochodzą z różnych zakątków świata, co daje nam mnóstwo okazji do podróży. Odwiedziliśmy już Indie, Ghanę, Luxemburg, Anglię, Belgię, Niemcy oraz wiele miejsc w USA w tym Seattle, Nowy York, Boston, San Francisco i Las Vegas!


Co nas wyróżnia?

Jesteśmy mocno zaangażowani w podnoszenie jakości życia uboższych społeczności, co obok działalności czysto biznesowej, stanowi istotny obszar naszej aktywności. Od początku istnienia firmy bierzemy czynny udział w rozwijaniu inicjatyw typu Open Source i Social Impact. Pośród naszych klientów są liczne organizacje oraz fundacje, które bezpośrednio niosą pomoc mieszkańcom krajów rozwijających się. Cieszymy się i jesteśmy dumni z możliwości współpracy z nimi, ponieważ dzięki temu naprawdę czujemy, że dokładamy wszelkich starań, aby uczynić świat lepszym miejscem. Uczestniczymy w projektach takich jak MOTECH, Mifos, OpenMRS i SocialCoding4Good. U nas wszystkie pomysły mają znaczenie, każdy ma wpływ na podejmowane decyzje i rozwój firmy. W naszym biurze panuje przyjazna atmosfera, sprzyjająca integracji, a praca z nami daje możliwość tworzenia rozwiązań o globalnym charakterze.


Nasze wartości


Ciągły rozwój

Doskonalimy się. Wciąż ulepszamy jakość naszych usług, ale dbamy też o profesjonalny rozwój każdego z naszych pracowników.

Satysfakcja klienta

Wywiązujemy się z obietnic. Satysfakcja klienta to najważniejszy aspekt naszej pracy. SolDevelo wciąż dąży do perfekcji – zarówno w jakości tworzonych rozwiązań, jak i w terminowej i precyzyjnej realizacji projektów.

Orientacja na rezultaty

Skupiamy się na celach. Naszą dumą jest przekraczanie zakładanych wyników po to, by tworzyć świetne rozwiązania.

Podejmowanie wyzwań

Lubimy próbować swoje siły. Wierzymy w to, że możemy zrealizować każdy projekt i nie obawiamy się angażować nawet w najbardziej wymagające doświadczenia zawodowe.

Wspaniałe miejsce pracy

Dbamy o siebie. Staramy się stworzyć jak najlepsze warunki dla naszego zespołu, bo zrelaksowani pracownicy chętniej podejmują wyzwania i osiągają lepsze rezultaty.