TaroWorks

Mobilne rozwiązanie do zarządzania operacjami w terenie oraz gromadzenia danych dostępne w trybie offline.

#Android

#e-Biznes

#Pełen cykl wytwarzania oprogramowania

#zarządzanie danymi

#przetwarzanie danych

#mobile


Wyzwanie

TaroWorks LLC to przedsiębiorstwo społeczne prowadzące sprzedaż zaawansowanej mobilnej platformy danych w celu ułatwienia organizacjom procesu gromadzenia danych, monitorowania oraz zarządzania sprzedażą i inwentarzem w terenie. Misją firmy jest poprawa jakości dostawy produktów i usług, takich jak usługi finansowe i informacje dotyczące rolnictwa i zdrowia dla osób niezamożnych, poprzez przekazywanie danych w czasie rzeczywistym organizacjom, znajdującym się w jakimkolwiek miejscu na świecie, niezależnie od miejsca, w jakim się one znajdują.

SolDevelo odpowiadało za platformę mobilną TaroWorks od początku projektu, który zaczął się w 2013 roku. Zajęliśmy się każdym krokiem rozwoju platformy: projektowaniem, implementacją, ciągłą integracją oraz zapewnieniem jakości.
Podróżujący mężczyzna

Problem

TaroWorks to mobilne rozwiązanie do zarządzania operacjami i gromadzenia danych dostępne w trybie offline umożliwiające użytkownikom dwukierunkowy przepływ informacji. Użytkownicy mobilni mogą nie tylko gromadzić treści multimedialne takie jak zdjęcia, podpisy oraz współrzędne GPS, ale mają też dostęp do danych z bazy, co pomaga im w wykonywaniu zadań. Menedżerom i partnerom wewnętrznym TaroWorks oferuje zaawansowane narzędzia do analizy, takie jak raporty generowane w czasie rzeczywistym oraz pulpity nawigacyjne. Za pośrednictwem zintegrowanej bazy danych w chmurze można śledzić zmiany w czasie, co umożliwia organizacji skuteczne zarządzanie na ostatnim etapie prac.
TaroWorks screenshoot

Rozwiązanie

Zajęliśmy się całością procesu rozwoju platformy: przygotowaniem wymagań i specyfikacji, projektem architektury, walidacją oprogramowania, ciągłą integracją, implementacją oraz testami.

Wynik

TaroWorks™ opiera się na zaawansowanej platformie Salesforce, do której dostęp w terenie można uzyskać za pośrednictwem urządzeń wyposażonych w system Android. Jej modularna budowa jest optymalna dla zarządzania zdalnymi operacjami w terenie i biznesowych potrzeb analitycznych. Salesforce oferuje wysoce skonfigurowaną strukturę danych umożliwiającą projektowanie złożonych sondaży oraz dogłębnych analiz dotyczących kluczowych obszarów działalności gospodarczej klienta.

Dzięki TaroWorks firmy są w stanie podejmować szybsze decyzje oparte na danych oraz budować lepsze relacje z klientami. Posiada ona również system powiadomień o dodaniu nowych danych, dzięki czemu menadżerowie mają ich podgląd w czasie rzeczywistym i są w stanie szybciej opracowywać rozwiązania dla klientów.
Mężczyzna z telefonem

Referencje

Kay Chau

"Miałam przyjemność współpracować z SolDevelo przy wielu projektach i nigdy się nie zawiodłam."

Kay Chau Kierownik ds. programów technicznych, Grameen Foundation

Użyte technologie

Android salesforce Mockito Robotium

PDF studium przypadku