Wsparcie i utrzymanie

Koniec kodowania to początek życia aplikacji. „Życie” to może obfitować nie tylko w naturalny wzrost i rozwój, ale też w niespodzianki. Od niespodzianek chronimy (lub szybko przez nie przeprowadzamy), a o utrzymanie programu skutecznie dbamy w ramach oferty obsługi i wsparcia Soldevelo.

Wiadomo: stały rozwój programu wymuszają zmieniające się software, hardware i aktualizacje systemów. Współczesny kod i multimedia są jak żywy organizm, który ciągle ewoluuje. Pozostawiając aplikację w naszych rękach, zyskuje się pewność, że dbać o niego będzie zaufany, doświadczony zespół programistów. Dopilnujemy nie tylko zachowania stabilności oprogramowania – niezbędnej do utrzymania jego pełnej dostępności i funkcjonalności. W ramach prac rozwojowych możemy wraz z klientem omawiać i ustalać kierunki jego dalszego rozwoju; tak pod kątem opracowania wersji na nowe systemy, jak i poszerzania jego możliwości.

W Soldevelo nie tylko gwarantujemy obsługę powdrożeniową projektów, które sami kodowaliśmy. Jeśli Państwa dotychczasowy wykonawca nie wywiązuje się z zobowiązań dotyczących utrzymania jakości i stabilności programu lub aplikacji – zapraszamy do rozmowy na temat przejęcia przez nas obsługi wskazanego oprogramowania.