Wydajność

Kluczowy element funkcjonowania programu? Na pewno: wydajność. Bez względu na liczbę możliwości, opcji i wariantów bez wydajnego, szybkiego działania nie ma mowy o dobrej jakości aplikacji. Dlatego dla naszych klientów prowadzimy bardzo dokładne, przekrojowe testy wydajności kodowanego oprogramowania.

Wąskie gardła wydajności, problemy ze współbieżnością. Dzięki JProfilerowi tuningujemy wydajność kodu Java. Ten profiler ukierunkowany na J2SE i J2EE łączy profilowanie procesora, wątków i pamięci. Z kolei dzięki przenośnemu środowisku do tworzeniu testów JMeter kreujemy skomplikowane scenariusze testowania, które uruchamiamy jednocześnie na wielu maszynach, gromadząc analizy i statystyki, aby m.in. przeprowadzać zaawansowane testy obciążeniowe HTTP, JMS, FTP, JNDI, LDAP. Na koniec prac udostępniamy klientom nie tylko kompleksowe raporty, ale też sugestie poprawy wyników wydajności.

Kod, interfejs, granice sprawności systemu. W Soldevelo dbamy o to, aby wszystkie elementy aplikacji charakteryzowała bardzo, bardzo wysoka wydajność. Nasi specjaliści wspierają projektantów w testowaniu oprogramowania na różnych etapach jego tworzenia; weryfikujemy tak ograniczenia systemów, jak i problemy wydajnościowe – również w sytuacjach przekraczania założonych limitów.