Seattle

1700 Seventh Avenue, Suite 2100
Seattle , WA 98101
Stany Zjednoczone

Informacje o biurze

W samym sercu słynącego z kapryśnej pogody Seattle ulokowaliśmy swoje zagraniczne biuro. To największe miasto na północno-zachodnim wybrzeżu USA od 1994 r. jest miejscowością partnerską Gdyni. Seattle znane jest również jako "Szmaragdowe Miasto" lub "Miasto Wiecznie Zielone". Przydomki te zawdzięcza mnogości terenów zielonych, znajdujących się w samym mieście oraz ogromnemu zalesieniu poza obszarem zabudowanym, położonym u stóp Kordylierów parkom narodowym, krajobrazowym, a nawet lasom deszczowym, tzw. wiecznie zielonym.

Takie otoczenie ma znaczący wpływ na życie mieszkańców tego miasta, którzy są uważani za jednych z najbardziej aktywnych obywateli Ameryki Północnej. Seattleczycy osiągnęli to miano nie tylko ze względu na spędzanie wolnego czasu na wspomnianych terenach zielonych i realizowaniu swoich hobby na ich obszarach, ale również dlatego, że to właśnie w "stolicy kawy" (tu swoją siedzibę ma Starbucks) mieszka największy odsetek osób w USA, które do miejsca pracy dojeżdżają rowerem.

Filia SolDevelo w Seattle jest kolejnym atutem naszej firmy, mającym na celu ułatwienie kontaktów zarówno z obecnymi, jak i przyszłymi kontrahentami.