Software Development Outsourcing

Nasze podejście opiera się na połączeniu doświadczonego zespołu deweloperskiego, usług zorientowanych na klienta oraz oraz zamiłowania do IT.

Software Development Outsourcing
Niezależnie od tego, czy jesteście jednostką spoza branży technologicznej, czy też znaną firmą informatyczną, możemy wam pomóc w stworzeniu produktu, który będzie spełniał oczekiwania, mieszcząc się jednocześnie w kosztach i granicach czasowych. Dzięki naszemu ponad ośmioletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić wsparcie na każdym etapie trwania projektu związanego z tworzeniem oprogramowania – od koncepcji, przez wdrożenie, po działające rozwiązania i konserwację.

Nearshoring i offshoring

Ze względu na duże doświadczenie we współpracy z międzynarodowymi korporacjami z branży IT potrafimy wspierać naszych partnerów na każdym etapie realizacji danego projektu poprzez oddelegowanie na ustalony okres całego zespołu bądź pojedynczego specjalisty.

Zmniejsza to ryzyko, czas oraz koszty związane z rekrutacją i zatrudnieniem nowego pracownika, dzięki czemu pracę można rozpocząć bezzwłocznie.

Zaangażowany zespół

Specjalistę bądź zespół dopasowujemy do projektu, biorąc pod uwagę jego specyfikację. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pracownicy cechowali się najwyższymi kwalifikacjami zawodowymi i świadczyli najlepsze usługi niezależnie od środowiska. Korzyści:

  • wykorzystanie naszego ponad ośmioletniego doświadczenia we współpracy z różnymi branżami,
  • powiększenie zespołu o wykwalifikowanych inżynierów na żądanie,
  • ograniczenie kosztów i czasu rekrutacji,
  • możliwość wyboru modelu pracy zdalnej lub na miejscu z pełną kontrolą procesu.
Outsourcing zespołu

Codzienna komunikacja

Realizujemy projekty dla klientów z niemal wszystkich kontynentów oraz różnych stref czasowych. Wszyscy nasi programiści znają język angielski oraz używają najlepszych narzędzi do bieżącej komunikacji z klientem, takich jak Skype, Hangouts i Slack.

Organizujemy także spotkania całego zespołu, na których widzimy się nawzajem za pośrednictwem kamery internetowej i na których każdy może się przywitać.
Codzienna komunikacja

Przejrzystość procesów

Przejrzystość jest jednym z filarów metodyk zwinnych, a także jednym z najważniejszych czynników dla naszych klientów. Dokładamy starań, aby wszystkie zespoły w naszej firmie pracowały w przejrzysty sposób.

Klienci mogą na bieżąco śledzić postęp prac nad projektem na Jirze, Assembli lub innym służącym do tego narzędziu.
Agile

Współpraca

Oferujemy dwa sposoby współpracy przy outsourcingu:
  • pracujemy w biurze/siedzibie klienta
  • pracujemy zdalnie z naszego biura i delegujemy zespół bądź jednego eksperta
Modele współpracy