Tworzenie oprogramowania

Mamy ponad 8 lat doświadczenia w tworzeniu aplikacji o różnym stopniu złożoności. Zawsze zaczynamy od szczegółowej analizy projektu oraz korzystamy z naszej szerokiej wiedzy technicznej i najlepszych praktyk z tworzenia oprogramowania, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty.

Tworzenie oprogramowania
Niezależnie od tego, czy chcecie Państwo zbudować aplikację od zera, czy potrzebujecie partnera, który pomoże w inteligentnej adaptacji istniejącej platformy, SolDevelo oferuje wam usługi zespołu doświadczonych programistów. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za cały proces twórczy – powiedzcie nam tylko, jakiego rodzaju rozwiązanie jest wam potrzebne, i jakich funkcji wymagacie.

Najwyższa możliwa jakość

Fakt, że zatrudniamy zespół doświadczonych programistów, gwarantuje terminowe ukończenie projektów oraz ich najwyższą możliwą jakość, co znajduje potwierdzenie w kompleksowych testach. Potrzeby klienta oraz wywiązywanie się z zobowiązań są dla nas kluczowe.

Możecie liczyć na naszych ekspertów, którzy doradzą wam, jakie technologie i jakie rozwiązania zapewnią pożądane efekty. Zawsze dbamy o to, by rozwiązania były skalowalne, i by można je było rozbudować i zmodyfikować w późniejszym czasie, gdy firma będzie tego potrzebowała.

Metodyki zwinne

Rozwijamy oprogramowanie za pomocą metodyk zwinnych, przy zastosowaniu ich najlepszych praktyk, takich jak ciągła integracja, wytwarzanie sterowane testami i miary jakości kodu.

Dzięki temu cały proces jest przejrzysty dla wszystkich osób zaangażowanych w projekt i klient może w każdej chwili sprawdzić, nad jakimi zadaniami pracuje aktualnie zespół deweloperski.
Agile project management

Pełen cykl tworzenia programowania

Oferujemy kompleksową obsługę tworzenia oprogramowania, począwszy od zaprojektowania, poprzez implementację i integrację, do zbudowania produktu docelowego oraz późniejszego jego utrzymania.

Nasi eksperci mogą na życzenie dokonać szczegółowej analizy projektu, dokładając starań, aby ostateczny produkt spełniał wszystkie oczekiwania klienta.
Pełen cykl tworzenia programowania

Kompleksowe zapewnienie jakości

Nasz wysoko wykwalifikowany zespół testerski sprawdza rozwijane oprogramowanie pod kątem udokumentowanych wymagań w każdym projekcie.

Skupiamy się na testowaniu w praktyce, czyli wykonywaniu oprogramowania celem identyfikacji błędów/defektów przez cały proces implementacji.
Kompleksowe zapewnienie jakości

0

Godzin doświadczenia

0

Ukończone projekty

0

Klientów


Certyfikowana jokość i bezpieczeństwo

Zarządzanie jakością oraz bezpieczeństwo traktujemy poważnie

PN- EN ISO 9001:2009
PN- EN ISO 27001