Nasze usługi

SolDevelo oferuje kompleksową obsługę tworzenia oprogramowania, począwszy od zaprojektowania, poprzez implementację i integrację, do zbudowania produktu docelowego oraz póżniejszego jego utrzymania.

Software Development Outsourcing
Jeśli poszukujecie Państwo rzetelnego partnera zajmującego się oprogramowaniem, możemy zaproponować nie tylko pełne opracowanie zamówionych aplikacji, ale również konsultacje technologiczne. Nasze domeny obejmują aplikacje internetowe i mobilne, aplikacje serwerowe, technologie społecznościowe, testy i systemy oparte na chmurze. Nasza wiedza technologiczna może w znaczący sposób przyczynić się do lepszego funkcjonowania danej firmy, transponując pomysły na najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.

Software Development Outsourcing

Jeśli chcecie Państwo poszerzyć swój zespół informatyczny w perspektywie długo- lub krótkoterminowej, potrzebujecie właśnie nas.

Dzięki szerokiemu doświadczeniu i profesjonalnemu procesowi rekrutacyjnemu możemy na każdym etapie projektu służyć odpowiednimi zasobami. Dzięki naszej wiedzy oszczędzacie czas, pieniądze i mnóstwo wysiłku.
Software Development Outsourcing

Tworzenie oprogramowania

Ponieważ tworzenie oprogramowania to nasza pasja, jesteśmy odpowiednim partnerem, który przełoży Państwa pomysły na działające rozwiązania.

Naszym celem jest wasza satysfakcja, więc możecie być pewni, że dostarczymy dokładnie to, czego wam trzeba – na czas i w ramach ustalonego budżetu. Nieważne, czego potrzebujecie – możecie liczyć na nasze doświadczenie i umiejętności techniczne.
Tworzenie oprogramowania

Rozwiązania mobilne i webowe

Budujemy portale w oparciu o Drupal/Wordpress oraz natywne aplikacje Android/iOS dla urządzeń mobilnych.
Rozwiązania mobilne i webowe

Testowanie i zapewnienie jakości

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie outsourcingu testów oprogramowania. Zajmujemy się wykonywaniem tekstów akceptacji, ewaluacją jakości kodu oraz całych aplikacji, a także automatycznymi procesami zapewniania jakości.
Testowanie i zapewnienie jakości

Usługi hostingowe i infrastruktura w chmurze

Jeśli potrzebujecie łatwo dostępnej i kosztooszczędnej aplikacji, ulepszycie ją dzięki skalowalnym, bezpiecznym i rzetelnym usługom hostingu w chmurze dostosowanym specjalnie do Państwa potrzeb i celów biznesowych.

SolDevelo może wykorzystać swoje doświadczenie i wiedzę, aby określić odpowiedni model rozmieszczenia usług, ich poziom i opcje zarządzania, które umożliwią skuteczny rozwój Państwa firmy.
Usługi hostingowe i infrastruktura w chmurze